WYRÓŻNIA NAS

wyroznia nas odszkodowania

Kancelaria odszkodowania123.pl świadczy profesjonalne usługi i kompleksową pomoc prawną w zakresie dochodzenia wszelkiego rodzaju odszkodowań. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i innego rodzaju zdarzeniach losowych. Nie inkasujemy opłat wstępnych a nasze wynagrodzenie jest uzależnione od efektów naszej pracy.

Wiemy doskonale, że kwestia odszkodowań wiąże się bardzo często z ludzkimi dramatami i tragediami. Dlatego też do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, otaczamy go opieką doświadczonego prawnika i proponujemy najbardziej korzystne rozwiązanie problemu, z którym do nas przychodzi.

Na tle konkurencji wyróżnia nas.

Nastawienie na kontakt z klientem.

Do Twojej dyspozycji udostępniliśmy:

  • Live Chat (dzięki czemu korzystając z komputera lub smartfona możesz porozmawiać z doradcą i zadać interesujące Cię pytania)
  • Infolinia (rozmowa telefoniczna w trakcie której opowiesz mu o swojej sytuacji)
  • Formularz kontaktowy/poczta e-mail (w dogodnym dla siebie czasie możesz nam zostawić swoją wiadomość i otrzymać odpowiedź w przeciągu zaledwie 24 godzin)

 

Doświadczenie

Pracują dla nas specjaliści w swojej branży, którzy wiedzą jak przebiegają poszczególne procedury w dochodzeniu odszkodowania i jakie kroki podjąć, aby cały proces przebiegł w sposób szybki i najmniej uciążliwy dla klienta.

 

Zaangażowanie

Przyjmując zlecenie mamy na względzie dobro klienta. Pracujemy ciężko i owocnie abyś otrzymał należne Ci świadczenie. Znając szczegóły sprawy mówimy jasno jak może się zakończyć i ile czasu może potrwać. Obustronne zaufanie stanowi tutaj warunek podstawowy.  

Potrzebujesz pomocy? Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!

Imię
Miasto
Telefon