JAK DZIAŁAMY?

jak dzialamy odszkodowania

Konieczność dochodzenia należnego odszkodowania wymaga specjalistycznej wiedzy i znajomości wszystkich procedur z tym związanych.

Działanie na własną rękę kończy się niejednokrotnie zaniżoną sumą otrzymanego odszkodowania lub całkowitym jego brakiem. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszkodowanych każdy zainteresowany naszą pomocą dostaje osobistego opiekuna, który odpowiada na pytania i wyjaśnia ewentualne wątpliwości związane z dochodzeniem odszkodowania. Jednocześnie musisz wiedzieć, że przy przyjmowaniu zlecenia nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

NIE JESTEŚ SAM w walce o należne Ci odszkodowanie.

Przez lata działalności na rynku odszkodowań zyskaliśmy szerokie kontakty wśród lekarzy specjalistów. Dodatkowo możemy Cię zapewnić fachową pomoc psychologa. W toku prowadzonej sprawy zyskujesz dostęp do konsultacji medycznych, które wzbogacają Twoją dokumentację i są pomocne w kontekście wypłaty przyszłego świadczenia.

Prawnicy z nami współpracujący reprezentują Twoją sprawę zarówno na etapie przedsądowym jak i przed Sądem. Prowadzą skuteczne negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeń i gwarantują rzetelność podejmowanych działań. Wszystko z myślą o kliencie i dla klienta.

Nie wiesz czy możesz starać się o odszkodowanie?

Sprawdzimy to dla Ciebie całkowicie BEZPŁATNIE!

Zaraz po zawarciu z nami porozumienia Twoje stanowisko jest przedstawiane firmie ubezpieczeniowej. Średnio w przeciągu 3 miesięcy, (jeżeli nie dojdzie do zawarcia satysfakcjonującej Cię ugody) sprawa trafia na drogę postępowania sądowego. Na każdym etapie wiesz, co się dzieje i kiedy nastąpi wypłata świadczenia.

ŁATWY KONTAKT

Zapewniamy bezproblemowy kontakt: spotkania z pełnomocnikiem w kancelarii, infolinia , e-mail, Live Chat.

WAŻNE – konsultacje prawne oraz analiza dokumentacji jest BEZPŁATNA. 

Potrzebujesz pomocy? Zostaw nam swój numer - oddzwonimy!

Imię
Miasto
Telefon